Black Friday Bazaar στο 1ο Γυμνάσιο Ναυπλίου

Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων με την υποστήριξη της Διεύθυνσης και του Συλλόγου Διδασκόντων του σχολείου μας και του Προεδρείου του 15μελούς , διοργανώνει BAZAAR ενόψει της BLACK FRIDAY.

Για το σκοπό αυτό συγκεντρώθηκαν στο σχολείο ρούχα, βιβλία και λοιπά αντικείμενα που βρίσκονται σε άριστη κατάσταση, ώστε να πουληθούν στο Bazaar σε συμβολική αξία.

Τα ρούχα που δεν θα πουληθούν θα προσφερθούν σε άπορες οικογένειες, ενώ τα βιβλία θα ενισχύσουν τη βιβλιοθήκη του σχολείου μας.

Υπενθυμίζουμε ότι κύριο μέλημα του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων είναι να δρα βοηθητικά προς όλες τις μαθητικές δραστηριότητες όπως χορούς, εκδρομές, εκπαιδευτικές επισκέψεις, μειώνοντας το κόστος συμμετοχής των μαθητών, ώστε να είναι εφικτή η συμμετοχή όλων των παιδιών.

Διατίθενται

• Ρούχα, βιβλία και αντικείμενα στην τιμή των 2 ευρώ και

• Πίνακες στην τιμή των 5 ευρώ έκαστος.

Ραντεβού λοιπόν το Σάββατο, 26 Νοεμβρίου, στον χώρο του σχολείου μας , από τις 10 π.μ. έως τις 3 μ.μ.!!