Βραβεία στον Διαγωνισμό Ζωγραφικής του ΔΟΠΠΑΤ Ναυπλίου

Συγχαρητήρια στους μαθητές μας Γιάννη Κατσαρό (1ο βραβείο), Μάγια Μπούσλοβα (2ο βραβείο) της Α τάξης και Μαρία Μαρνέρη (έπαινος) της Β τάξης για την εξαιρετική τους επίδοση στον διαγωνισμό ζωγραφικής που διοργάνωσε ο ΔΟΠΠΑΤ Ναυπλίου με θέμα τα 200 χρόνια από την απελευθέρωση του Ναυπλίου.

Συνολικά πήραν στον Διαγωνισμό Ζωγραφικής 74 μαθητές/ τριες, οι οποίοι προέρχονταν από Δημοτικά Σχολεία, Γυμνάσια και Λύκεια της περιοχής του Ναυπλίου. Τα έργα τα έκρινε κατά σχολική βαθμίδα και τάξη η κριτική επιτροπή.

Συνολικά για όλες τις βαθμίδες εκπαίδευσης δόθηκαν 18 Βραβεία και Έπαινοι. Η κριτική επιτροπή και η πρόεδρος του Διαγωνισμού από κοινού, αποφάσισαν να τιμηθούν όλα τα Σχολεία τα οποία συμμετείχαν στο Μαθητικό Διαγωνισμό λαμβάνοντας τουλάχιστον Έπαινο συμμετοχής.

Μπράβο σε όλα τα παιδιά που συμμετείχαν!!